دیدگاه ما ، روش ما

این یک واقعیت بزرگ است که تلاش و برنامه ریزی مناسب و استفاده از تجربیات یک مشاور خوب به موفقیت منجر می شود.

2300
دنبال کنندگان
4
مدرسان
68
دانشجویان
11
دوره های کامل
“آینده مالی از آن تو است اگر دوره ی علم و هنر کسب ثروت را به همراه با تجربه ها طی کنی “!!
واقعیت امر آنست که، اگر کسی بخواهد به تنهایی از طریق مطالعه کتاب و مشاهده فیلم های موجود در زمینه بورس جهانی بصورت آزمون و خطا راه های درست را تشخیص دهد باید بیش از پنج سال حتی هفت سال فول تایم درگیر این بازار باشد . با یک سرچ و تحقیق کوتاه، متوجه خواهید شد که اکثر کسانی که خیلی با قدرت و با انرژی وارد این حیطه کاری می شوند بعد از تلاش چندید ساله به نتیجه نمی رسند که هیچ و جز بازندگان این بازار هستند .
خب وقتی به چشم خریدار به بازارهای مالی جهان نگاه کنیم متوجه می شویم که بازاری که در آن استفاده از اهرم و افزایش قدرت خرید گاها از 2 تا 2000 برابر می باشد . حتما با روش های معاملات کلاسیک نمی توان ازاین بازار استفاده کرد . چراکه طرف مقابل کل تریدرهای بازار جهانی ، بانک ها و موسسات مالی بزرگ هستند . بنابراین با دیدگاه های معاملاتی موجود نت و گروه های تلگرامی شما به احتمال زیاد جزء بازندگان خواهید بود .
بجای اتلاف وقت چندین ساله و زیان های گزاف در بازار به دلیل آزمون و خطا ،یادگیری و مهارت کسب درامد در بازارهای مالی جهان و فارکس را به ما بسپارید . گروه ویانا اف ایکس در کنار فعالیت ترید و تحلیل هفتگی خود، بیشتر در اوقات تعطیل بازار و روز دوشنبه اولین روز کاری هفته فرصت آموزش را داراست و می تواند به آموزش و کمک ورفع اشکال دانشجویان عزیز در زمینه های تحلیل تکنیکال ، فاندمنتال ، سنتیمنتال ، مدیریت ریسک و سرمایه ، روان شناسی فردی و روانشناسی بازار  بپردازد .
اردتمند شما
گروه آموزشی تریدری ویانا اف ایکس  vianafxlearningteam.ir

برای مشاهده نمونه کارها نتایج و تحلیل ها در زمینه فارکس و بورس جهانی شما می توانید ما را در اینستا گرام به آدرس زیر دنبال کنید
https://www.instagram.com/vianafxlearningteam

گروه آموزش ویانا ، با مدیریت مهندس اصغر شریفی در زمینه تحلیل و تریدری و فعال در بازارهای مالی جهان با بیش از ده سال سابقه فعالیت در خدمت عزیزان علاقمند به این بازار می باشد.

دیدار با تیم ما

شما می توانید در تلگرام با ای دی vianafxlearningteam در ارتباط باشید و نتایج کارهای قبل ما را ببینید